PERSONALIARENDUSE PAKETT

Personaliarenduse pakett sisaldab ettevõtte koolitusvajaduse analüüsi, koolituste planeerimist ja teostamist, koolitustulemuse analüüsi.

Vastavalt ettevõtte suurusele viime läbi koolitusvajaduse analüüsi kõikide töötajate või juhtide seas. Koolitusvajaduse analüüsi tulemusena saame planeerida koolitusi vastavalt ettevõtte eesmärkidele, vajadusele ja eelarvele.

Lektoriteks on renomeeritud, praktikutest kogemustega koolitajad, kes on läbi viinud lühemaid ja pikemaid koolitus-sessioone nii väike- kui ka suurettevõtete juhtide ja töötajate seas. 

Koolitusi viime läbi kolmel erineval tasemel: liidrite arendus / juhtide koolitus / baaskoolitus

 

tumblr_mjco89cUVY1rkz363o1_1280.jpg

LIIDRITE TOETAMINE JA  ARENDAMINE

Ettevõtte liidrite arendus toimub läbi erinevate arendusprogrammide, milleks on üks-ühele coachingtiimicoaching või klubiline arendusprogramm.

Vastavalt ettevõtte liidri/liidrite vajadusele paneme paika neile sobiliku arendusprogrammi.

Programmi toetavad ja viivad läbi kogenud coachid ja koolitajad, kes omavad pikaajalist kogemust nii väike- kui ka suurettevõtete juhtide koolitamisel.

tumblr_mqvsd7ij1c1rkz363o1_1280.jpg

 

JUHTIDE ARENDAMINE

Anname ettevõtte juhtidele teadmised enesejuhtimisest ja inimeste juhtimisest. Vastavalt koolitusvajaduse analüüsi tulemusele, ettevõtte profiilile ja valdkonnale koostame koolitusprogrammi juhtidele, saamaks enesekindlamaks ja tõhusamaks juhiks. Teades, et head töötajad lahkuvad eelkõige juhi juurest, peame erilist rõhku panema ettevõtte juhtide tasandi toetamisele, koolitamisele ja suunamisele.

Pakume rohkem kui 100 erinevat juhtimisteemat, mida on võimalik läbi viia erinevates koolitusvormides.

tumblr_mlsetsKySj1rkz363o4_1280.jpg

ESINEMISKOOLITUS  
VOH ehk VEAD ON HEAD

Läbi improvisatsiooni aitame erinevate valdkonna tiimidel tegeleda juhtimisel ning esinemisel vajalike elementide parendamisega. Diktsioon, visuaalne mõtlemine, liikumine ning häälemeloodia on need elemendid, mille suurepärane valdamine on hea esinemiskunsti aluseks.
Mõned tiimid, keda oleme selles vallas aidanud: Teletorn, ABCSupermarkets, Häcker köögid, Eesti Näitused, HeaTeeninduse Konverents, Baltic PM Days, Raintree, DNB pank, Estravel.
Ja tore on tõdeda, et Eesti inimene ei olegi nii tagasihoidlik, kui sa arvasid!

 

KEELEÕPE

Hoia oma aega ja töötajaid. Tuleme Sinu kontorisse kohapeale, Sinule ja Su töötajatele sobival ajal ja õpetame just seda keelt, mida Sina vajad.

Õppekava paneme kokku vastavalt ettevõtte spetsiifikale, huvidele ning õppe eesmärgile. Sisu valmib koostöös õpetaja ning õpilastega, et tagada efektiivseim keeleõpe.

Koos õppimine motiveerib nii Sind kui ka Sinu töötajaid ja mis põhiline: hoiate aega kokku keelekursustele sõitmiseks.