Tänu klientide aastatepikkusele usaldusele oleme saanud teha seda, mida meile meeldib teha, mida me oskame ja mis on meie tõeliseks kireks.


Kliendid - koostööpartnerid


Kliendid meist

Koostöö kogemus Studio Linguaga on olnud väga meeldiv ja positiivne nii korraldusliku poole pealt kui lektori osas. Koolitusmaterjalid valmistati ette just meie ettevõtte koolitusvajadust jälgides ja koolituse ülesehitus oli kaasahaarav. Praktiline kasu antud koolitusest on kindlasti suur, kuna hõlmab meie igapäevaseid tegevusi ja koolitusel õpitut hakati kohe kasutama. Kõik koolitusel osalenud töötajad andsid tagasisidena nii koolituse sisule, kui lektorile kõrged hinded.
— Janika Valliste, AS Eesti Krediidipank Personalijuht
Öeldakse ikka, et kõikidele alati meeldida ei saa, aga Studio Lingua’ga on asjad vastupidised – meie koolituse tagasiside oli 100% suurepärane! Oleme väga rahul meie projektijuhi ning inglise keele õpetajaga ning soovime meeldivat koostööd kindlasti jätkata!
— Kerstin Kiigemaa, Éolane Personalispetsialist
Oleme teinud koostööd alates aastast 2009 ning kuna koolitusi on pidevalt arendatud tagasiside alusel, siis kursused on lihvitud väga kõrgetasemeliseks ja vastavad meie vajadustele. Lisaks tuleb kasuks uute valdkondade lisamine koolitustele, näiteks kursusel osalemine Skype’i vahendusel.
— Tero Nieminen, MediPower
Oleme Studio Lingua koostööga väga rahul. Eelkõige seetõttu, et saame pakkuda töötajatele õppeprogramme, mis sobituvad just nende vajadustega. Meie jaoks on väärtuslik ka paindlikkus, kuna osade töötajate jaoks on väga oluline õppida keelt just neile sobival ajal. Õpetajad on professionaalsed ja oskavad keeletunde põnevalt üles ehitada ning mis kõige tähtsam, õpilaste tagasiside on olnud väga positiivne. Keele õppimine on muutunud kaasahaaravamaks ja innovaatilisemaks. Julgen soovitada Studio Linguat kõigile keeltehuvilistele.
— Heivi Saarmets, Saint-Gobain Glass Estonia AS
VOH Tiim by Studio Lingua pälvis meie tähelepanu, kuna tegemist ei ole traditsioonilise kuiva koolitusprojektiga. Peale koolitust oli näha, et juhid olid „üles raputatud“ ja silmad särasid. Uudsus on antud koolituse märgusõnaks. Soovitaksin seda kursust ka teistele ettevõtetele, sest see oli lustakas ning tekitas palju emotsioone.
— Tiina-Mai Mahlapuu, ABC Supermarkets AS müügivõrgu direktor
VOH Tiim by Studio Lingua koolitus pakkus põnevat ja uudset lähenemist kliendisuhtluseks vajalike oskuste täiendamiseks! Inimesed said laetud loodetud positiivse energiaga. Lisaks sellele, et veedeti koos mõnus ja lõõgastav päev leiti, et saadi mitmeid konkreetseid näpunäiteid ja mõtlemisainet, mille abil oma igapäevarutiiniga paremini toime tulla. Eriti meeldis, et kogu meeskond käis eelnevalt kohal detaile arutamas ja keskkonda üle vaatamas, mille põhjal tehti
programmis kohandusi meie spetsiifilistest murekohtadest lähtuvalt.
— Riina Roosipuu, SA Tallinna Teletor juhataja /
Reach-U ettevõttes mängib inglise keel olulist rolli. Meie kliendid asuvad üle maailma erinevates riikides ja peamine suhtlus nendega toimub just inglise keeles.  Suur osa dokumentatsioonist ja igapäevastest ülesannetest on samuti inglise keeles. Seepärast otsustasime, et soovime kõigile oma ettevõtte töötajatele võimaldada inglise keele õpet.
Otsustasime oma koostööd alustada Studio Linguaga ja oleme oma otsusega väga rahul.
Lisaks kvaliteetsele keeleõppele saime aga palju rohkem, kui algselt lootsime - keeletunnid on osutunud väga oluliseks meeskonnaürituseks. Sisuliselt iga nädal saavad kokku erinevates projektides ja meeskondades töötavad inimesed, kes õpivad keele kõrval ka üksteist tundma. Paljud töötajad peavad keeleõpet üheks nädala motiveerivaimaks ja positiivsemaks sündmuseks, seda kindlasti ka meie toreda ja kaasahaarava õpetaja pärast. Nende ja veel mitmete muude põhjuste pärast valiti inglise keele tundide alustamine meie ettevõtte Aasta Teoks.
— Piret Pärn, Head of Software Development Department at Reach-U, Regio